Polityka prywatności


Poufność i Bezpieczeństwo Danych

Czytając, przeglądając czy używając serwisu internetowego Rejestrmotocykli.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie serwisu.
Właściciel Rejestrmotocykli.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób stronę Rejestrmotocykli.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać strony Rejestrmotocykli.pl.

Właściciel

Właścicielem i administratorem strony internetowej Rejestrmotocykli.pl jest MarcinGocha.com. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Wołyńska 2, 58-100 Świdnica NIP: 8841372891, zarejestrowany w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Świdnica pod numerem 16378.

Dane osobowe

Przywiązujemy wielką wagę do ochrony prywatności w Internecie. Państwa dane osobowe są zbierane (gdy zostaną nam jednoznacznie przekazane) podczas zakładania konta i przy rejestrze motocyklu.

Jesteśmy wyłącznym właścicielem danych osobowych zgromadzonych w tym serwisie i będziemy posługiwać się Państwa danymi osobowymi wyłącznie w celach związanych z technicznym funkcjonowaniem strony internetowej, rejestrem motocykli, wyszukiwaniem skradzionych motocykli. W przypadku rejestracji komisów motocyklowych możliwe jest wykorzystanie zebranych danych do celów marketingowych. Nasza firma nie będzie sprzedawać, udostępniać oraz wydzierżawiać Państwa danych osobowych jakimkolwiek osobom trzecim bez Państwa wiedzy, ani też zbywać ich w żaden inny sposób.

Podczas korzystania ze strony Rejestrmotocykli.pl automatycznie rejestrowane są informacje, nie będące danymi osobowymi, które przechowywane są na Państwa komputerze (pliki "cookies"). Informacje te służą analizie i poprawie funkcjonalności serwisu i nie są przetwarzane w żaden inny sposób ani przekazywane osobom trzecim.

Wszystkie znaki, nazwy, marki, zdjęcia i teksty użyte na tej stronie należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w dobrej wierze.

Praktyczne uwagi

Jeżeli korzystasz z jednego komputera razem z innymi osobami, wyloguj się, aby nikt nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować ustawień i informacji na Twoim koncie.

Dane podane przez Ciebie znasz tylko Ty i nasza firma. Z naszej strony gwarantujemy, że Twoje dane nikomu nie zostaną ujawnione. Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.
kupujesz motocykl?

Wpisz numer VIN
Wersja mobilna

POLECAMY

LOGOWANIENie pamiętasz hasła?