Po co?


Dodaj teraz swój motocykl do rejestru motocykli, aby w momencie kradzieży utrudnić jego sprzedaż. Zarejestruj motocykl już teraz, zanim zostanie skradziony. Złodziej nie zrobi tego pierwszy!

Po co?
  • utrudnij złodziejowi sprzedaż Twojego motocykla
  • daj sobie szansę i pozwól się poinformować o próbie kupienia Twojego motocykla po kradzieży
  • jeden centralny rejestr ułatwi zakupy wszystkim motocyklistom


Serwis Rejestrmotocykli.pl stworzony został z myślą o wszystkich motocyklistach i przyszłych nabywcach jednośladów. Dzięki zarejestrowaniu się na naszej stronie, Użytkownicy serwisu utrudnią handel skradzionymi motocyklami, jak również ustrzegą się przed zakupem kradzionego sprzętu.

Jeśli Użytkownik straci swój motocykl, nasz serwis będzie pomocny w informowaniu o próbach jego sprzedaży. System sprawdza co godzinę, czy został skradziony i zgłoszony któryś z zarejestrowanych motocykli. Informacja o kradzieży zostanie bezzwłocznie przekazana wszystkim sprzedawcom i komisom motoryzacyjnym zarejestrowanym w serwisie, dlatego tak ważna jest ich obecność na naszej stronie.

Raz na tydzień każdy sprzedawca dostaje aktualny raport o skradzionych motocyklach z numerami VIN i danymi kontaktowymi właściciela, dzięki czemu dane są zawsze aktualne. Skuteczność niniejszego serwisu zależna jest od ilości korzystających z niego osób, dlatego wszyscy posiadacze motocykli, jak również właściciele komisów oraz sprzedawcy związani z branżą motoryzacyjną, powinni czym prędzej dołączyć do grona zarejestrowanych.
W ilości siła!

kupujesz motocykl?

Wpisz numer VIN
Wersja mobilna

POLECAMY

LOGOWANIENie pamiętasz hasła?