Jak to działa?


Niepowtarzalny nr VIN Twojego motocykla będzie połączony z Twoim adresem e-mail.
Gdy ktoś wpisze numer VIN Twojego motocykla w wyszukiwarkę a będzie on zgłoszony
jako skradziony - od razu zostanie o tym poinformowany i będzie mógł się z Tobą skontaktować.
Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces - podaj również swój numer telefonu. Ty natomiast zostaniesz poinformowany o takim fakcie mailowo. 

Twoje dane nie będą przekazywane innym osobom - tylko tym, które znają numer VIN Twojego motocykla, chyba że sam zdecydujesz iż ma być inaczej.

Co godzinę system sprawdza, czy został skradziony i zgłoszony któryś z motocykli. Jeśli tak - informacja taka niezwłocznie przesyłana jest do wszystkich sprzedawców i komisów, które zarejestrowały się w systemie. Raz na tydzień każdy sprzedawca dostaje aktualny raport skradzionych motocykli z numerami VIN i danymi kontaktowymi właściciela. Dzięki temu dane są zawsze aktualne. 

Dodatkowo, jeśli się na to zgodzisz, informacja o Twoim skradzionym motocyklu pojawi się na ogólnodostępnej liście skradzionych motocykli. Te informacje może przeczytać każdy, kto wejdzie na serwis.

Czy taki system wystarczy? Nie, ale na pewno wyjątkowo utrudni sprzedaż Twojego motocykla przez złodzieja. Wystarczy, że szybko zgłosisz kradzież swojej maszyny. Poinformuj też znajomych motocyklistów o tym systemie. Im więcej osób będzie z niego korzystać, tym bardziej skuteczny on będzie.

Twoje dane nie będą wykorzystane do żadnego innego celu, jeśli sobie tego nie życzysz. Nie dostaniesz żadnego niechcianego maila. Po prostu dodatkowo zabezpiecz swój motocykl. 
kupujesz motocykl?

Wpisz numer VIN
Wersja mobilna

POLECAMY

LOGOWANIENie pamiętasz hasła?